Wyniki IX edycji konkursu Polish Talent Support - KSA

Wyniki IX edycji konkursu Polish Talent Support

Poznajcie wyniki dziewiątej edycji naszego konkursu wspierającego Polonię – Polish Talent Support. Wśród nagród znajdują się m.in roczne i semestralne stypendia, bezpłatny udział w kursach oraz wydarzeniach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne.

Polish Talent Support to konkurs organizowany od 2016 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) skierowany do Polaków mieszkających poza granicami kraju. Dzięki konkursowi Polish Talent Support chcemy umożliwić Polakom mieszkającym za granicą kształcenie w Krakowie – kulturalnej stolicy Polski.

Konkurs obejmuje kategorie związane z różnymi artystycznymi dziedzinami. Głównymi nagrodami są roczne stypendia na kierunkach prowadzonych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne: projektowanie ubioru, fotografia, projektowanie wnętrz, choreografia oraz aktorstwo. Laureaci i wyróżnione osoby mają również możliwość zaprezentowania swojej twórczości podczas wydarzeń organizowanych przez KSA oraz wzięcia bezpłatnego udziału w warsztatach artystycznych.

Poznajcie wyniki tegorocznej edycji!

Fotografia:

I miejsce: Karolina Krawczyk (Malezja)
II miejsce: Katarzyna Warchoł (Węgry)

Moda:

I miejsce: Marowina Szpaglator (Niderlandy)

Aktorstwo:

I miejsce: Magda Andrzejewska (Włochy)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zainteresowanie konkursem oraz naszym Partnerom za wsparcie medialne i informacyjne!

Wśród Partnerów konkursu znajdują się m.in. TVP Polonia, Polonia Edmonton News, Ambasada RP w Wellingtonie, Ambasada RP w Lublanie, Instytut Polski w Budapeszcie, Londynek.net.

polish-talent support

Już wkrótce ogłosimy termin kolejnej edycji Polish Talent Support!

Organizator Konkursu

Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) to placówka edukacyjna z 30-letnią historią, która może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie międzynarodowej. KSA organizują jedno z największych wydarzeń na modowej mapie Polski– Cracow Fashion Week, jak również Krakowskie Spotkania z Dizajnem – Zaprojektowanych oraz liczne wystawy i pokazy. Imprezy te są ukierunkowane na promocję studentów i absolwentów KSA.

Zadzwoń teraz