Women’s Fashion Day | 11 października 2024 - KSA

Women’s Fashion Day | 11 października 2024

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru została Partnerem 4. edycji Women’s Fashion Day! Zapraszamy wszystkich pasjonatów mody na to wyjątkowe wydarzenie! BILETY

Women’s Fashion Day w Krakowie
11.10.2024, godz. 19:00

POKAZY MODY | WYSTAWY | INSPIRUJĄCE ROZMOWY

Zapraszamy na wieczór pełen modowych atrakcji, ekskluzywnych dodatków, pysznych przekąsek i wybornego wina!

Weź udział w inspirujących pokazach mody w sercu krakowskiego Kazimierza. Zanurz się w świecie pięknych tkanin, unikalnych fasonów i niezwykłych stylizacji, które zainspirują Cię do stworzenia własnego, niepowtarzalnego looku.Women’s Fashion Day to także okazja do nawiązania inspirujących kontaktów i wymiany poglądów w kuluarach. Spotkaj się z innymi pasjonatkami mody, dzielcie się pomysłami i wspólnie odkrywajcie tajemnice światowych trendów!

Wśród projektantów prezentujących swoje kolekcje znalazła się m.in. Kinga Źrałka, absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Obowiązuje strój wieczorowy.

Dlaczego warto wziąć udział?

• Unikalna atmosfera i niepowtarzalne wrażenia
  • Strefa pokazów, gdzie 8 projektantów zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje
  • Strefa wystawców z możliwością zakupu luksusowego asortymentu w atrakcyjnych cenach
  • Gwiazda wieczoru – Gosia Andrzejewicz, polska piosenkarka, a także autorka tekstów i kompozytorka.
  • Wyjątkowy wieczór poprowadzi Damian Urbańczyk
  • Wyśmienite przekąski typu finger food
  • Wykwintne wino podczas trwania eventu
  • Atrakcyjne prezenty