Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2024 | II rok SAPU - KSA

Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2024 | II rok SAPU
  • On Czerwiec 24, 2024

Zobaczcie projekty drugiego roku SAPU, które miały swoją premierę podczas pokazu semestralnego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Hi!Fashion w Klubie Studio.

Projekty II roku SAPU były pełne geometrycznych form, czystych linii i minimalistycznych detali, które nawiązywały do estetyki konstruktywizmu – ruchu artystycznego, który podkreślał funkcjonalność i prostotę. Każda z prezentowanych sylwetek była unikalna, odzwierciedlając indywidualne podejście projektantów do tematu. Jedni stawiali na asymetryczne cięcia i niekonwencjonalne formy, inni zaś na elegancką prostotę i harmonię. Na wybiegu można było zobaczyć zarówno odważne, ekstrawaganckie kreacje, jak i bardziej stonowane, klasyczne projekty.

Pokaz Hi!Fashion 2024 odbył się 16 czerwca w krakowskim Klubie Studio przy ul. Budryka 4. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Projektanci:

Alicja Abram, Zofia Barszczowska, Gabriela Bednarczyk, Anna Biel, Julia Bondarew, Karolina Brągiel, Klaudia Chowaniec , Ewa Christinicz, Alina Dikovska, Karolina Drozd, Natalia Małgorzata Dzidycz, Dziedzic, Mariia Frolova, Wiktoria Gloc, Julia Głowacka, Laura Grabowska, Anna Grzeszuk, Małgorzata Guryńska, Zofia Haśnik, Gabriela Jarmołowicz, Ewa Kałętkiewicz , Mateusz Kazimierowski, Adriana Klisch, Dominika Kłyś-Malec, Patrycja Kłyś, Martyna Kozioł, Wiktoria Kozioł, Wiktoria Kuczma, Apolonia Kurek, Viktoriia Kuznietsova, Kaja Łuszczyńska, Marcelina Misztal, Maciej Moskała, Katarzyna Osysko, Aneta Owczarczyk, Bernadetta Perzanowska, Suoma Pilinkute, Angelika Poniewierska, Gabriela Puchalska, Karolina Regin, Dominika Rogowska, Emilia Rojewska, Nikola Sawicka, Palina Sayentava, Wiktoria Słabik, Paulina Sitek, Karina Sobol, Serena Soster, Magdalena Stoch, Veronika Styranka, Julia Trietsch, Faustyna Trojanowska, Monika Widera, Weronika Witalis, Kamila Wojtowicz, Karolina Woźniak, Maria Woźniak, Katarzyna Wójcik, Oliwia Wójcik, Joanna Wróbel, Aliaksandra Vasilenka, Mateusz Zdunek

Fot. Anna Zborowska

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Modelki i modele: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partnerzy: OCZY.MAG, SELIN Magazine, Exclusive Magazine, FASHIONBUSINESS.pl, Gazeta Krakowska, i-region, Klub Studio, Uczelnie.pl, Pomaturze.pl, Student News, Małopolska Online, DlaStudenta.pl, Leonardo Boutique Hotel, Spoiled Queen

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) – od 1994 roku

KREATYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!

SAPU to wyjątkowa szkoła mody, przygotowująca wszechstronnie do podjęcia wymarzonej pracy lub  założenia własnej marki zaraz po dyplomie.
Kadrę SAPU stanowią wyśmienici projektanci  oraz wykładowcy wyższych uczelni artystycznych .
Program SAPU obejmujący projektowanie ubioru, biżuterii, obuwia,  projektowanie 3D Fashion, kurs kroju i szycia  oraz kurs stylizacji pozwala na zbudowanie profesjonalnego portfolio.
Liczni absolwenci  SAPU odnoszą sukcesy prowadząc własne brandy lub są zatrudniani w firmach odzieżowych w Polsce i na świecie.
Naukę możesz podjąć w języku polskim lub  angielskim w międzynarodowej grupie.

Dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY.

• 2,5 roku nauki (5 semestrów) – stacjonarnie
  • Dzienne 20-25 godz. (45 min) tygodniowo. Zaoczne 2 weekendy w miesiącu (18-20 godz./zjazd)
  • Brak egzaminów wstępnych i ograniczeń wiekowych.
Zadzwoń teraz