„Jak wam się podoba” | DYPLOMY SZKOŁY REŻYSERII - KSA

„Jak wam się podoba” | DYPLOMY SZKOŁY REŻYSERII

Zapraszamy na Dyplomy Szkoły Reżyserii Teatralnej i Filmowej inspirowane komedią „Jak wam się podoba” Wiliama Shakespeare’a. Wydarzenie odbędzie się 7 lipca 2024 r. (niedziela) o godz. 17:00 na Scenie Dekerta 10 w Krakowie.

Opieka reżyserska i pedagogiczna: Michał Rzepka

Choreografia: Justyna Kaczmarska-Orawiec

Miejsce: Scena Dekerta 10, ul. Dekerta 10, Kraków

Słuchacze Szkoły Reżyserii:

• Karol Kalisty „Jak wam się podoba”
  • Władysław Kuryk „Żyć, kochać, umrzeć”
  • Mateusz Idzi „Ul. Szekspira 2”
  • Magdalena Kuna “Szach-Mat”

Występują: słuchacze i absolwenci Szkoły Aktorskiej SPOT

Motywem przewodnim „Jak wam się podoba” Shakespeare’a jest przebranie się kobiety (Rozalindy) za mężczyznę. A także zderzenie dwóch światów: rzeczywistości zimnych reguł dworu francuskiego i anarchii panującej w lesie Ardeńskim.

Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o tegorocznych dyplomach Szkoły Reżyserii Teatralnej i Filmowej:

Karol Kalisty „Jak wam się podoba”
Na jakie zagrożenia naraża uroda? Jakie są konsekwencje konfrontacji z prawdą? Czy można bezkarnie drażnić nieobliczalnego mężczyznę? Sześciu pracowników współczesnej korporacji spotyka się na wyjeździe integracyjnym podczas burzliwej nocy, która odmieni każdego z nich.”

Władysław Kuryk „Żyć, kochać, umrzeć”
Czy oszustwo Rozalindy odmieni jej los?

Mateusz Idzi „Ul. Szekspira 2”
W rytmie osiedlowego freestyle’u klimatu młodzi bohaterowie rzucają wyzwanie przeciwnościom losu. Pragnienie wolności, niezwykłe przemiany oraz rodząca się miłość wkrótce zadecydują o ich przyszłości.

Magdalena Kuna “Szach-Mat”
Kolor wkrada się do czarno-białego świata zasad, gdy jedna przyjaciółka zakochuje się w drugiej. Czy gorące uczucie będzie w stanie zaburzyć sztywny porządek reguł? Trójkąt miłosny rozegra się jak wyrachowana partia szachów pomiędzy czarnymi a białymi pionkami oraz nieznanym dotąd intruzem – barwnym powiewem wolności. Do kogo będzie należał ostatni ruch?

reżyseria

Więcej informacji o Szkole Reżyserii, programie, wykładowcach i rekrutacji: www.ksa.edu.pl/szkola-aktorska/szkola-rezyserii

SZKOŁA REŻYSERII TEATRALNEJ I FILMOWEJ to intensywny, stacjonarny 9 miesięczny kurs. Przygotujemy Cię do samodzielnej pracy reżysera oraz do startu na kierunki reżyserskie na AST i do szkół filmowych w Polsce i za granicą. Zajęcia prowadzone są przez wykładowców z wieloletnim doświadczeniem.

Liczba miejsc ograniczona! 12 miejsc na roku!

W Szkole Reżyserii Teatralnej i Filmowej nauczysz się:

• redagowania egzemplarza reżyserskiego;
  • kreowania scenariusza filmowego;
  • reżyserii spotów reklamowych;
  • pozyskiwania funduszy na własny projekt artystyczny;
  • budowania postaci – praktyczne zajęcia z aktorem;

KURS zakończony jest DYPLOMEM. Zapisz się zanim skończą się miejsca!

Zadzwoń teraz