Rozpoczęcie roku w Krakowskich Szkołach Artystycznych! - KSA

Rozpoczęcie roku w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

Zobaczcie fotorelację z inauguracji roku szkolnego w Krakowskich Szkołach Artystycznych. We wrześniu powitaliśmy słuchaczy Szkoły Aktorskiej SPOT. Na początku października odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku w  Szkole Wnętrz i Przestrzeni, Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkole Kreatywnej Fotografii, School of Creative Photography oraz School of Fashion Design.

9 października 2021 r. odbędzie się rozpoczęcie roku w Szkole Wnętrz i Przestrzeni (pierwszy rok, tryb zaoczny), Szkole Kreatywnej Fotografii (pierwszy rok, tryb zaoczny), Szkole Choreografii, Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (drugi rok, tryb zaoczny) oraz Szkole Visual Merchandisingu (pierwszy oraz drugi rok, tryb zaoczny).

Zdjęcia: Piotr Myjak / student Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF

Zachęcamy do śledzenia naszych profili IG. Znajdziecie tam aktualne informacje dotyczące poszczególnych Szkół, osiągnięcia naszych słuchaczy/absolwentów oraz sporą dawkę inspiracji!

• Krakowskie Szkoły Artystyczne – krakowskie_szkoly_artystyczne

#krakowskieszkolyartystyczne #KSAkrakow