Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2024 | I rok SAPU - KSA

Pokaz Semestralny Hi!Fashion 2024 | I rok SAPU

Przedstawiamy relację z pokazu semestralnego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Hi!Fashion. Zobaczcie projekty słuchaczy pierwszego roku SAPU.

Pokaz semestralny Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU był prawdziwą manifestacją kreatywności i innowacyjności młodych projektantów. Projektanci pierwszego roku SAPU zaprezentowali, jak wiele można osiągnąć dzięki prostym, naturalnym materiałom. Surowa bawełna, z której wykonane były kreacje, została przekształcona w nowoczesne, awangardowe stroje, które zachwyciły publiczność. Minimalistyczne podejście do mody, łączące tradycyjne surowce z nowatorskim designem, podkreśliło zdolność studentów do przekształcania prostych idei w unikalne dzieła sztuki.

Pokaz Hi!Fashion 2024 odbył się 16 czerwca w krakowskim Klubie Studio przy ul. Budryka 4. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

Projektanci: Wiktoria Bagińska, Martyna Bień, Oliwia Bogal, Ernest Bres, Feliks Caputa, Nikola Dzięgielowska, James Edidiong, Kristina Emma, Elżbieta Gadacz, Viktoriya Galkina, Zuzanna Głód, Joanna Goc, Zuzanna Haftka, Olha Hrynchenko, Stanislav Humeniuk, Helena Karolczyková, Monika Kiełbasa, Agnieszka Kowalska, Oliwia Koziej, Marcelina Kułacz, Julia Ogrodniczek, Ademi Seiitbattalova, Roksana Sendecka, Vanessa Siwy, Jagoda Sobesto, Sindija Stepane, Liwia Trubacz, Klara Wąsowicz, Polina Zhitnikova

Fot. Anna Zborowska

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Modelki i modele: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partnerzy: OCZY.MAG, SELIN Magazine, Exclusive Magazine, FASHIONBUSINESS.pl, Gazeta Krakowska, i-region, Klub Studio, Uczelnie.pl, Pomaturze.pl, Student News, Małopolska Online, DlaStudenta.pl, Leonardo Boutique Hotel, Spoiled Queen

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (SAPU) – od 1994 roku

KREATYWNOŚCI MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!

SAPU to wyjątkowa szkoła mody, przygotowująca wszechstronnie do podjęcia wymarzonej pracy lub  założenia własnej marki zaraz po dyplomie.
Kadrę SAPU stanowią wyśmienici projektanci  oraz wykładowcy wyższych uczelni artystycznych .
Program SAPU obejmujący projektowanie ubioru, biżuterii, obuwia,  projektowanie 3D Fashion, kurs kroju i szycia  oraz kurs stylizacji pozwala na zbudowanie profesjonalnego portfolio.
Liczni absolwenci  SAPU odnoszą sukcesy prowadząc własne brandy lub są zatrudniani w firmach odzieżowych w Polsce i na świecie.
Naukę możesz podjąć w języku polskim lub  angielskim w międzynarodowej grupie.

Dyplom z tytułem PROJEKTANT MODY.

• 2,5 roku nauki (5 semestrów) – stacjonarnie
  • Dzienne 20-25 godz. (45 min) tygodniowo. Zaoczne 2 weekendy w miesiącu (18-20 godz./zjazd)
  • Brak egzaminów wstępnych i ograniczeń wiekowych.
Zadzwoń teraz