Od wizji do realizacji - zostań reżyserem teatralnym i filmowym! - KSA

Od wizji do realizacji – zostań reżyserem teatralnym i filmowym!

Szkoła Reżyserii Teatralnej i Filmowej to wyjątkowa szansa na rozwinięcie pasji i zdobycie praktycznych umiejętności w zawodzie reżysera! Nasz intensywny, dziewięciomiesięczny program oparty na pracy praktycznej pozwoli Ci przygotować własny spektakl dyplomowy.

Początek zajęć: 16-17 listopada 2024 r.

Liczba miejsc jest ograniczona (tylko 12), co gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zajęcia prowadzone są w trybie weekendowym, co umożliwia naukę bez rezygnacji z codziennych obowiązków.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?

• Praktyka z najlepszymi – współpracuj z wybitnymi reżyserami, scenografami, choreografami i scenarzystami w formie masterclass;
  • Unikalna współpraca – przygotujesz własny spektakl dyplomowy we współpracy z aktorami, a także zrealizujesz filmowe projekty reklamowe;
  • Profesjonalne przygotowanie – nauczysz się pracy z aktorem, budowania postaci, produkcji teatralnej, a także zdobywania funduszy na własne projekty artystyczne;
  • Nowoczesne narzędzia – poznasz tajniki redagowania egzemplarza reżyserskiego, tworzenia scenariusza filmowego oraz przygotowania portfolio, które otworzy przed Tobą drzwi do szkół filmowych w Polsce i za granicą.

Zdobędziesz umiejętności:

• Pracy z aktorem i zespołem artystycznym (scenograf, choreograf);
  • Tworzenia i rozwijania pomysłów reżyserskich;
  • Produkcji i marketingu teatralnego;
  • Redagowania scenariusza filmowego i egzemplarza reżyserskiego.

Nasze atuty:

• Zajęcia odbywają się co dwa weekendy (20 godzin lekcyjnych na zjazd), a całość programu trwa 9 miesięcy;
  • Absolwenci Szkoły mogą bezpłatnie korzystać z profesjonalnej sceny „Scena Dekerta 10” do realizacji swoich spektakli;
  • Nauka w kameralnych grupach, indywidualne podejście oraz bogaty program, który przygotowuje do pracy reżysera lub dalszej edukacji na prestiżowych uczelniach.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i dołącz do grona przyszłych twórców teatralnych i filmowych!

Początek zajęć: 16-17 listopada 2024.

Rekrutacja: [kliknij tutaj]

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: rezyseria@ksa.edu.pl.

Sprawdź program zajęć i poznaj naszych wykładowców!

„Jak wam się podoba” | DYPLOMY SZKOŁY REŻYSERII

Next Story

This is the most recent story.

Zadzwoń teraz