Dzień Otwarty ONLINE w Szkole Wnętrz i Przestrzeni - KSA

Dzień Otwarty ONLINE w Szkole Wnętrz i Przestrzeni

Zapraszamy na Dzień Otwarty Online w Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP, który odbędzie się 19 września o godz. 17:30 za pośrednictwem platformy ZOOM.

Będzie to okazja do:

• poznania naszego programu nauczania;
  • spotkania z wykładowcami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące kierunku;
  • dowiedzenia się, dlaczego warto studiować w Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP;

Temat: Dzień otwarty SWP
Czas: 19 wrz 2024 05:30 PM Warszawa

Dołącz Zoom Spotkanie

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać wiadomość na adres e-mail: opendays@ksa.edu.pl. W treści maila prosimy podać swoje imię i nazwisko, a w tytule: „Dzień otwarty online, 19,09, SWP”.

Po zapisaniu się otrzymacie e-mail zwrotny z dalszymi szczegółami dotyczącymi uczestnictwa w Dniu Otwartym.

Projekt: Monika Bętkowska

Nie przegapcie okazji, aby poznać bliżej Szkołę Wnętrz i Przestrzeni SWP! Spotkajcie się z nami online 19 września i dowiedzcie się, jak możecie rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem wnętrz!

Do zobaczenia na ZOOM-ie!

Zadzwoń teraz