Dzień Otwarty ONLINE w Szkole Visual Merchandisingu - KSA

Dzień Otwarty ONLINE w Szkole Visual Merchandisingu

Coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów VM na polskim rynku pracy otwiera ogromne możliwości zatrudnienia dla absolwentów Szkoły Visual Merchandisingu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o SVM zapraszamy na nasz Dzień Otwarty Online, który odbędzie się 19 września o godz. 18:15 na platformie ZOOM.

Podczas wydarzenia:

• Poznasz nasz program nauki w SVM;
  • Spotkasz się z wykładowcami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem;
  • Otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nauki i kariery w obszarze visual merchandisingu;

To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak kreowanie wizualnej strony sprzedaży wpływa na sukces marek i produktów oraz jak możesz rozpocząć swoją karierę w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

Jak wziąć udział?

Aby zapisać się na wydarzenie, wyślij zgłoszenie na adres: opendays@ksa.edu.pl, podając swoje imię i nazwisko, a w tytule wiadomości wpisz: „Dzień otwarty online, 19,09, SVM”. Po rejestracji otrzymasz wiadomość ze szczegółami i linkiem do ZOOM.

Temat: Dzień otwarty SVM
Czas: 19 wrz 2024 06:15 PM Warszawa
Dołącz Zoom Spotkanie

Dołącz do nas i poznaj bliżej fascynujący świat visual merchandisingu!

Do zobaczenia online 19 września o 18:15!

Projekty: Laura Spich

Zadzwoń teraz