Dzień Otwarty Online w Szkole Kreatywnej Fotografii - KSA

Dzień Otwarty Online w Szkole Kreatywnej Fotografii

Szkoła Kreatywnej Fotografii zaprasza na Dzień Otwarty Online, który odbędzie się 24 września o godz. 18:00. To wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną, poznać kadrę dydaktyczną oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju w obszarze fotografii.

Data: 24 września 2024 r., godz. 18:00
Forma: Online przez platformę ZOOM

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość:

• Poznać szczegółowy program zajęć oferowany przez Szkołę Kreatywnej Fotografii, który obejmuje zarówno aspekty teoretyczne, jak i praktyczne.
  • Dowiedzieć się jakie ścieżki kariery mogą otworzyć się po ukończeniu Szkoły.
  • Zadać pytania naszym wykładowcom, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z nauką i pracą twórczą.
  • Obejrzeć przykładowe prace naszych słuchaczy i absolwentów, które są dowodem wysokiego poziomu kształcenia w szkole.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności fotograficzne i poszukują profesjonalnego wsparcia na swojej drodze artystycznej.

Rejestracja:

Wyślij zgłoszenie na adres opendays@ksa.edu.pl, podając swoje imię i nazwisko, a w tytule wiadomości wpisz: „Dzień otwarty online, 24,09, SKF”. Po zapisaniu się otrzymasz w mailu zwrotnym szczegóły dotyczące wydarzenia i link do ZOOM.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)  w Krakowie od 2004 roku

Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF zapewnia kompleksowe i wszechstronne przygotowanie do pracy fotografa, czego nie uzyskasz na pojedynczych kursach!

• 2 lata nauki stacjonarnie – dzienne/zaoczne w języku polskim lub w języku angielskim stacjonarnie w międzynarodowej grupie.
  • Dzienne 20 – 23 godz. (45 min) tygodniowo. Zaoczne 2 weekendy w miesiącu (16-18 godz./zjazd )
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Brak egzaminów wstępnych i ograniczeń wiekowych.
  • Szkoła Kreatywnej Fotografii funduje STYPENDIUM dla najlepszego słuchacza Szkoły Kreatywnej Fotografii.
  • Bezpłatny dostęp poza zajęciami do studia i sal komputerowych z pakietem Adobe.
Zadzwoń teraz