Dzień Otwarty w Szkole Wnętrz i Przestrzeni | 17 lipca 2024 r. - KSA

Dzień Otwarty w Szkole Wnętrz i Przestrzeni | 17 lipca 2024 r.

Zapraszamy na Dzień Otwarty w Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP (stacjonarnie oraz online), podczas którego odbędzie się prezentacja kierunku oraz bezpłatne warsztaty.

Dzień Otwarty w Szkole Wnętrz i Przestrzeni SWP – 17 lipca 2024 r. (ŚRODA)

17:00 – STACJONARNIE: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni / Krakowskie Szkoły Artystyczne, ul. Zamoyskiego 52, Kraków

Wstęp wolny!

Podczas wydarzenia odbędą się również BEZPŁATNE WARSZTATY z projektowania 3D, które poprowadzi mgr sztuki Alfred Marek, projektant oraz wykładowca SWP. Zapisy na warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: opendays@ksa.edu.pl, podając w treści swoje imię i nazwisko. W tytule e-maila prosimy zamieścić następujące informacje: „Dzień otwarty – warsztaty, 17,07, SWP”.

18:00 – ONLINE: obowiązują zapisy!

Prosimy o zapisywanie się na Dzień Otwarty Szkoły Wnętrz i Przestrzeni SWP online poprzez adres mailowy: opendays@ksa.edu.pl, podając w treści swoje imię i nazwisko. W tytule e-maila prosimy zamieścić następujące informacje: „Dzień otwarty online, 17,07, SWP”. Po zapisaniu się, otrzymają Państwo w mailu zwrotnym szczegółowe informacje.

Projekty: Sylwia Adamczyk

Spotkaj się z naszymi wykładowcami, poznaj program nauki na kierunku Szkoła Wnętrz i Przestrzeni oraz dowiedz się, dlaczego warto studiować z nami! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia już 17 lipca!

Projekty: Victoria Jaskierski

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni (SWP) istnieje od 2004 r!

Ceniony dyplom z tytułem PROJEKTANT I DEKORATOR WNĘTRZ otwiera wiele możliwości podjęcia pracy.

• Indywidualne projekty (mieszkanie, wnętrza użytkowe) konsultowane na żywo z wykładowcami pokażą Ci jak łączyć zasady projektowania wnętrz ze znajomością programów komputerowych dla architektów: AutoCAD, SketchUp, Enscape, Lay Out dla Sketchup;
  • Wykładowcy SWP, czynni zawodowo projektanci wnętrz i profesorowie wyższych uczelni podzielą się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem i nauczą Cię kreatywnego podejścia do projektowania;
  • Stawiamy na praktykę, solidną wiedzę wnętrzarską i rozwój indywidualnego talentu słuchacza;
  • Przygotowujemy do egzaminów na Architekturę oraz do egzaminów na ASP;
  • PROGRAM SZKOŁY WNĘTRZ i PRZESTRZENI obejmuje m.in:

• PROGRAMY KOMPUTEROWE dla ARCHITEKTÓW: AutoCAD darmowy dla studentów, SketchUp PRO/PL 24 w atrakcyjnej cenie dla studentów, Enscape dla SketchUp, Lay Out dla Sketchup – praca na konkretnych zadaniach projektowych.
    • Kurs AutoCAD i SketchUp przez 2 lata
    • Kurs Enscape dla SketchUp oraz Lay Out dla Sketchup
    • Podstawy wiedzy budowlanej
    • Projektowanie wnętrza domu; projekt łazienki, projekt kuchni